1.5KM pikamaa HD 52x optiline zoom laser PTZ kaamera

- Oct 16, 2020-

SOWZE 1.5KM pikamaa HD 52x optiline zoom laser PTZ kaamera


1. 1080P HD salvestus---Kaamera on klass 1080P traadiga HD turvakaamera, mis kasutavad RJ45 võrgukaabel edastada kõrglahutusega turvavideo. Tööstus juhtiv 1080p salvestus resolutsioon tagab kvaliteetse live vaatamise.

2. Vaata kogu stseeni pan-tilt-zoom--Kaamera kaasas 52x optiline suum vaadata väike ja kauge objektid.

3. Eelseadistused, ekskursioonid ja mustrid - Advance ptz valikud võimaldavad teil automatiseerida kaamera vaatevälja. Loo kohandatud "valmissätted", et kiiresti liikuda kaamera seisukohast mis tahes olulised kohad. Seal presets saab siis luua "reisid". Kasutage kõiki kaamera panni-, kallutus- ja suumifunktsioone nendes ekskursioonides ja vaadake, kuidas kaamera neid presetsi pidevalt läbi beikleb. PTZ-kaamerat saate kohandada ka eelseadistatud "mustriga". Selle suvandi eesmärk on automaatselt liikuda kahe valmisseadistuse vahel. Kõik, mida pead tegema, on luua algus- ja lõpp-punkti ja kaamera hakkab tsükli nende vahel, Saate luua nii palju presets, reisid ja mustrid, kui soovite.

4. Ööpäevaringselt öise nägemise ga jälgimine - kaamera kasutab automaatset infrapunalõigatud filtrit (ICR), see tagab päeva jooksul tõese elupärasuse esituse ja üksikasjalikud infrapunamustadja valged pildid hämaras kodeiinis.

5. Ilmastikukindel IP66--kaamera valmistatud IP66 ilmastikukindel reiting. Kaamerat saab kasutada nii sise- kui ka välistingimustes.