About us.jpg

Shenzhen Sowze turvalisuse Electronic Co., Ltdon professionaalne tootja spetsialiseerunud projekteerimine, tootmine ja turundus sõiduki turvalisuse & elektroonikatooted alates 2006. Meie tootesarjade vahemik Mobile DVR videosalvestid., GPS jälgimisseadmed, auto kaamerad ja auto monitorid, politsei auto PTZ kaamerad, ametnik teha Kaamerad/politsei keha kulunud kaamerad, jne.

QQ图片20180827160921.jpg    6F}1GYC1[}2@XX)}K5)TVBM.jpg


Kõrgtehnoloogilised ettevõtted tööstuses, Sowze omab tugevat R&D meeskond. Enamik meie akrediteeritud CE/ROHS sertifikaadiga tooteid.

CE certification for SOWZE Mobile DVR.jpg           CE for body worn camera.jpg

Sowze tooted on laialt kasutusel avalikes/patrull auto, avaliku/Koolibuss, taksod, rongid, laevad bürood, pangad ja paljudes muudes avalikes kohtades. Meie insenerid ja tehnik on hea kogemus ja võime vastata klientide erinõuetele. Meil on lahenduste pakkumine geniaalne ja usaldusväärne toode ja kohandatud nagu OEM/ODM/SDK teenus meie klientidele. Sowze maksavad palju tähelepanu kvaliteedikontrolli ja pärast teenuseid ja kõik meie tooted on vähemalt 1,5-aastase garantii perioodi.

7-1河北邯郸公安局.jpg

Hea kvaliteet, õigeaegne kohaletoimetamine, eest ja terviklikku, meie tooted on kõrgelt hinnatud nii kodumaiste ja välismaiste turul. Soov suurendada üleilmsel turul, me ootame tihedamat koostööd on ülemere võrdõiguslikkuse ja vastastikuse kasu. Kui olete huvitatud meie toodetest või soovite panna kohandatud selleks, lihtsalt võtke meiega nüüd.

QQ图片20180726164521.jpg